Klasa Dróga D

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#31 2007-10-29 15:45:49

Kornik

Moderator

118024
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 160
Punktów :   

Re: Historyjka

ła sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma

Offline

 

#32 2007-10-29 15:49:19

Zyggen_zbychu

Administrator

5517124
Skąd: Dziura w wszechswiecie
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 144
Punktów :   

Re: Historyjka

ła sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty

Offline

 

#33 2007-10-29 15:54:17

Kornik

Moderator

118024
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 160
Punktów :   

Re: Historyjka

ła sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily

Offline

 

#34 2007-10-29 15:55:05

Zyggen_zbychu

Administrator

5517124
Skąd: Dziura w wszechswiecie
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 144
Punktów :   

Re: Historyjka

a sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily dal je do szewca

Offline

 

#35 2007-10-29 15:58:03

Buli

Użytkownik

2324794
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 15
Punktów :   

Re: Historyjka

a sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily dal je do szewca a szewc spierdolil robote

Offline

 

#36 2007-10-29 15:59:59

Zyggen_zbychu

Administrator

5517124
Skąd: Dziura w wszechswiecie
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 144
Punktów :   

Re: Historyjka

a sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily dal je do szewca a szewc spierdolil robote zle szycie

Offline

 

#37 2007-10-29 16:39:11

Oliwia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 35
Punktów :   

Re: Historyjka

a sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily dal je do szewca a szewc spierdolil robote zle szycie buta i dziadka knuta...

Offline

 

#38 2007-10-29 16:57:29

Zyggen_zbychu

Administrator

5517124
Skąd: Dziura w wszechswiecie
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 144
Punktów :   

Re: Historyjka

a sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily dal je do szewca a szewc spierdolil robote zle szycie buta i dziadka knuta.Pozniej poszla do ginekologa..

Offline

 

#39 2007-10-29 17:29:58

Brzoza

Użytkownik

1922350
Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 52
Punktów :   

Re: Historyjka

sa dwa naj weiksze cudy swata jakie to ze chuj stoji a nei ma nog drugi to ze owsik jest wsrod nas


KLASA DRUGA "D" ŻĄDZI

Offline

 

#40 2007-10-29 17:41:10

Buli

Użytkownik

2324794
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 15
Punktów :   

Re: Historyjka

a sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily dal je do szewca a szewc spierdolil robote zle szycie buta i dziadka knuta.Pozniej poszla do ginekologa a on stwierdził ze smierdzi jej noga...



brzoza to chyba nie na temat...

Offline

 

#41 2007-10-29 17:51:46

cinek4

Użytkownik

158731
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 24
Punktów :   

Re: Historyjka

sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily dal je do szewca a szewc spierdolil robote zle szycie buta i dziadka knuta.Pozniej poszla do ginekologa a on stwierdził ze smierdzi jej noga i grozi amputacja

Offline

 

#42 2007-10-29 18:14:29

Jola

Użytkownik

1182806
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 67
Punktów :   

Re: Historyjka

Była sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily dal je do szewca a szewc spierdolil robote zle szycie buta i dziadka knuta.Pozniej poszla do ginekologa a on stwierdził ze smierdzi jej noga i grozi amputacja.Dziadek ją zostawił...

Offline

 

#43 2007-10-29 18:29:06

cinek4

Użytkownik

158731
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 24
Punktów :   

Re: Historyjka

Była sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily dal je do szewca a szewc spierdolil robote zle szycie buta i dziadka knuta.Pozniej poszla do ginekologa a on stwierdził ze smierdzi jej noga i grozi amputacja.Dziadek ją zostawił i gniła na gnoju

Offline

 

#44 2007-10-29 18:34:46

Jola

Użytkownik

1182806
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 67
Punktów :   

Re: Historyjka

Była sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily dal je do szewca a szewc spierdolil robote zle szycie buta i dziadka knuta.Pozniej poszla do ginekologa a on stwierdził ze smierdzi jej noga i grozi amputacja.Dziadek ją zostawił i gniła na gnoju.A tym czasem w szkole owa panienka ....

Offline

 

#45 2007-10-29 18:49:39

Kornik

Moderator

118024
Skąd: z nienacka :)
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 160
Punktów :   

Re: Historyjka

Była sobie panienka.która bardzo lubiła patrzec na swoja kolezanke z 1 ławki na która kiedys miała bardzo wielka przykrosc z powodu nieudanego zwiazku z jej ukochaną i porządną babcią.Kiedy rozrzucala gnuj usłyszała hałas. Dziadek w oknie podgladal babcie i chciał ją wziosc na kanał. A babcia na to zmien mi plyny olejowe. Dziadek odparl masz za male tarcie w silniku , a babcia na to zebym jej wsadzil tłok , ale dziadek ma buty , ktore mu sie rozwalily dal je do szewca a szewc spierdolil robote zle szycie buta i dziadka knuta.Pozniej poszla do ginekologa a on stwierdził ze smierdzi jej noga i grozi amputacja.Dziadek ją zostawił i gniła na gnoju.A tym czasem w szkole owa panienka wyzwala nauczyciela

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.extremeots.pun.pl www.ziemsu2012.pun.pl www.administracja-usm.pun.pl www.creed.pun.pl www.e-wpf.pun.pl